Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті www.ohmylook.ua, Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності, а також з тим, що Фізична особа-підприємець Пономаренко Марія Володимирівна (надалі – Компанія) має право розголошувати Ваші особисті дані в таких випадках:

1. З Вашої згоди: у всіх інших випадках перед тим, як передати інформацію про Вас третій стороні наша Компанія зобов’язується отримати Вашу згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або проводити конкурс з третьою стороною, тоді ми поросимо Вашого дозволу на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою особою.

2. Компаніям, що працюють від нашої особи: ми співпрацюємо з іншими компаніями, що виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, в зв’язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це зумовлено необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3. Дочірнім та спільним підприємствам: під дочірніми та спільними підприємствами розуміється організація, не менше 50% частки якої належить Компанії. При переданні Вашої інформації партнеру по дочірньому чи спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях та не використовувати її будь-яким шляхом, що протирічить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не бажаєте отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірніх та спільних підприємствах з маркетинговою метою.

4. На сторінках, що позиціонуються як спільні, та партнерських сторінках: наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи з просування товарів на сторінках нашого сайту, що позиціонуються як спільні. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передання інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5. Під час передання контролю над підприємством: наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв’язку з повним чи частковим продажем, чи трансфером нашого підприємства, чи його активів. При продажу чи трансфері бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передання інформації про себе. В деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе надалі надавати Вам послуги чи продукти, що раніше надавалися нашою Компанією.

6. Правоохоронним органам: наша Компанія може без Вашої на то згоди про розкриття персональної інформації третім особам з будь-якої причини: для уникнення порушення закону, нормативних правових актів чи постанов суду; участь в урядових розслідуваннях, допомога в запобіганні шахрайству, а також укріплення чи захист прав Компанії, чи її дочірніх підприємств.

Будь-яка особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, за Вашим запитом може бути в будь-який момент змінена чи повністю видалена з нашої бази. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви бажаєте відмовитись від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.