Доставка і Оплата

1. Доставка та самовивіз

Ми знаємо про важливість рівня якості обслуговування, тому для доставки замовлень вибираємо служби, яким довіряємо, як собі. Зараз це: Нова Пошта (Київ та Україна) і POstUa (тільки по Києву).

1.1. Ти можеш отримати замовлення в відділенні Нової пошти або замовити кур'єрську доставку до себе додому. Вартість доставки розраховується індивідуально по тарифам перевізника. Ми повідомимо її відразу після відправки замовлення. Зверни увагу, що в разі оплати замовлення при отриманні, потрібно буде оплатити послугу післяплати за тарифами перевізника

1.2. Самовивіз. Ти можеш забрати своє замовлення самостійно в нашому шоурумі в Києві, на Малевича, 86П. І нехай це буде ще один класний привід зустрітися!

2. Оплата

Ти можеш оплатити замовлення будь-яким зручним способом:

2.1 Безготівкова оплата на сайті будь-якою картою Visa або Master Card - це заощадить тобі час при отриманні посилки.

2.2 Безготівкова або готівкова оплата при отриманні замовлення у відділенні перевізника.

2.3 Тільки готівкова оплата, в разі адресної доставки перевізником.

3. Повернення

3.1. Повернення сукні з оренди - безкоштовна послуга. Ти можеш:

3.1.1 Самостійно привезти замовлення до нас в шоурум за адресою ...

3.1.2 Надіслати кур'єрською службою Нової пошти за адресою Київ, вул. Казимира Малевича, 86 П, Oh My Look !, Одержувач Рибак Анжеліка Олександрівна, 050 998-82-79

3.1.3 Написати нам і ми викличемо кур'єра, щоб він сам забрав замовлення.

3.2 Якщо ти зробила покупку на сайті і щось пішло не так - відповідно до Закону про захист прав споживачів ти можеш повернути покупку протягом 14 робочих днів, якщо товар не відкритий, цілісність упаковки збережена, товар не був у використанні. Орієнтовно протягом 5 робочих днів після отримання повернутого товару ми приймаємо рішення про повернення грошових коштів. Знай - ми завжди на твоєму боці і постараємося зробити все, як можна швидше!